KONST / Litografier / Litografi 14964010
nr 1496 4010
Gudmar Olovson
(1936-2017), Sverige
Litografi, Kyssen, ej signerad. Bildmått: 37x25 cm, yttermått inklusive ram: 63x46 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 17 oktober 2022
kl 19:26:44
17/10 10:30:41
100 kr
17/10 19:05:11
Gudmar Olovson
Läs mer om Gudmar Olovson